Wybierz język    
Polski   Polski
English   English
Deutsch   Deutsch
    Logowanie do konta

    

Twój schowek

Liczba produktów: 0 szt

Systemy sterowania oświetleniem

Ambience-EASY Color Control System

Ambience - Światło w zależności od nastroju Easy Color Control- kontrola oświetlenia dla oświetlenia statycznego i dynamicznego

Ambience

Światło w zależności od nastroju

Dynamiczne światło przyciąga uwagę i ujmuje zarówno nastrojową zmianą kolorów jak również forma stymulacji światła dziennego ze światłem białym. Niezależnie od tego czy jest to bar, sklep czy centrum wydarzeń, w zależności od pożądanego efektu świetlnego natężenie światła i koloru może być zmieniane automatycznie lub za pomocą przycisku.

Światło może animować, odprężać, stymulować, pobudzać lub męczyć. W zależności od koloru, intensywności i połączeń można tworzyć różne efekty i nastroje z światła kolorowego, nawet z różnymi odcieniami białego. Wraz z lampami fluorescencyjnymi i modułami LED mogą być produkowane dynamiczne, kolorowe światła, łatwo zintegrowane i łatwo kontrolowane- nawet dynamiczne światło białe, np. do symulowania światła dziennego w pomieszczeniach bez okien.

Nawet jeśli pomieszczenie posiada okna często ilość światła dziennego wpadającego nie jest wystarczająca do skoncentrowanej ergonomicznej pracy. Przez większą część dnia pracy światło musi być uzupełniane sztucznym oświetleniem. Idealne oświetlenie powinno dostosować się do zmian światła dziennego przez cały dzień pod względem intensywności, temperatury kolorów i dynamiki, bez konieczności sterowania ręcznego.

 

EASY Color Control system

Easy Color Control- kontrola oświetlenia dla oświetlenia statycznego i dynamicznego

System sterowania oświetleniem EASY COLOR CONTROL umożliwia realizację zarówno statycznych jak i dynamicznych koncepcji oświetlenia. Jednostka kontrolna może oddzielnie sterować czterema kanałami wyjściowymi. Dostępny jest zintegrowany sekwencer z czterema oddzielnymi sekwencjami podobnie jak 16 dowolnie definiowanych statycznych scen świetlnych. System może zostać łatwo rozszerzony do 16 jednostek kontrolnych/ 64 kanałów przy pomocy systemu wtyczki, zabezpieczającemu przed zmianą biegunów. Przy pomocy łącznika systemu można łączyć do 4 systemów EASY, rozbudowując system nawet do 64 kontrolerów. IR lub odbiorniki radiowe, przeznaczone do montażu w oprawach oświetleniowych lub na suficie, sprawiają, że wszystkie ważne funkcje dostępne są za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Proste sterowanie "jogwheel" można osiągnąć z elementami ściennymi EASY Color Drive i EASY Hybrid Remote, jak i połączenie przycisków, przełączników i czujników ruchu. Przełącznik łącznika zamontowany z tyłu elementu kontrolnego w podtynkowej skrzynce umożliwia przyciskom, przełącznikom i czujnikom ruchu podłączenie. Jeżeli potrzebne są różne funkcje sterowania, np. w niestanderdowych systuacjach użytkowania, nowy EASY Touch Panel dopasowuje indywidualne rozwiązania.

Proste uruchamianie i swobodny dostęp do opisów wszystkich elementów w dowolnym języku sprawia, że jest to wszechstronny system o wysokim stopniu elastyczności. Jeśli jednostki sterujące podłączone są do portu USB komputera PC poprzez kabel, sceny i sekwencje mogą być łatwo tworzone poprzez graficzny interfejs oprogramowania. Kolory można wybierać, kopiować i dostosowywać jednym kliknięciem myszki. Funkcja podglądu umożliwia wstępne wrażenie sekwencji oświetlenia   Wszystkie ustawienia pobierane są automatycznie z jednostki centralnej.

Zastosowanie:

  • Statyczne lub dynamiczne oświetlenie fasad
  • Projekt RGB i oprawy dekoracyjne
  • Symulacja światła dziennego dla pomieszczeń bez okien
  • Oświetlenie efektowne i z akcentem
  • Ośrodki odnowy biologicznej
  • Restauracje
  • Pomieszczenia sklepowe
  • Klasy
  • Sale konferencyjne

 

Produkty
EASY Touch Panel
EASY Touch Panel
EASY IR CI
EASY IR CI
EASY IR
EASY IR
EASY RC
EASY RC
EASY PC KIT
EASY PC KIT
EASY SVS CP
EASY SVS CP
EASY Hybrid Remote
EASY Hybrid Remote
EASY Color Drive
EASY Color Drive
EASY RMC
EASY RMC
EASY PB Coupler
EASY PB Coupler
OT EASY 32 CC
OT EASY 32 CC
EASY DMX 64x4 SO
EASY DMX 64x4 SO
EASY DMX 32x4 SO
EASY DMX 32x4 SO
EASY DMX 16x4 SO
EASY DMX 16x4 SO
OT EASY 60 II
OT EASY 60 II
DALI EASY III
DALI EASY III

Nowości   |    Produkty   |    Zastosowania   |    Systemy sterowania oświetleniem   |    Oświetlenie awaryjne   |    Obiekty   |    Materiały

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019