Wybierz język    
Polski   Polski
English   English
Deutsch   Deutsch
    Logowanie do konta

    

Twój schowek

Liczba produktów: 0 szt

Systemy sterowania oświetleniem

basicDIM

Dzięki niewielkiemu dodatkowi lampa zamienia się w inteligentny system. Kompaktowa z niewielkim zużyciem energii w czuwaniu inteligentnie oszczędza energię.Przez cały czas. basicDIM może przejąć wszystkie prace użytkownika, oszczędzanie energii nigdy nie było tak proste i komfortowe.

Komfort w zwartej przestrzeni

Komfort dostosowany do poszczególnych zadań oświetlenia i optymalna wydajność energetyczna to główne kryteria, które stawia się nowoczesnym systemom zarządzania oswietleniem. basicDIM spełnia je. Mimo, że jest zainstalowny w jednej oprawie obejmuje całe pomieszczenie. W ten sposób oprawy stają się inteligentnym systemem oświetlenia.

Oszczędność energii bez utraty komfortu

Dzięki cyfrowym statecznikom z funkcją ściemniania i sterowania oświetleniem w oparciu o czujniki jasności i czujniki obecności możliwe są duże oszczędności energi, aż do 80%! Dzięki różnym wersjom systemu basicDIM można dostosować swoje oprawy do wymagań danej aplikacji. Użytkownicy oszczędzają energię na dwa sposoby: w wersji, która nie wymaga interwencji użytkownika oraz w wersji, w której ilość światła jest regulowna przez użytkownika za pomocą pilota zdalnie sterowanego.

Elastyczna konstrukcja

Czujniki dostępne do montażu w oprawach oświetleniowych lub sufitach i do montażu na suficie są zoptymalizowane pod względem kształtu, wielkości i funkcji dla konkretnego zastosowania. Umożliwia to maksymalną elastyczność w projektowaniu instalacji.

 

 

Produkty
smartPROGRAMMER
smartPROGRAMMER
Narzędzie do programowania dla systemu basicDIM
smartCONTROLLER
smartCONTROLLER
IR Pilot zdalnego sterowania dla grupy oświetlenia

Nowości   |    Produkty   |    Zastosowania   |    Systemy sterowania oświetleniem   |    Oświetlenie awaryjne   |    Obiekty   |    Materiały

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019