Wybierz język    
Polski   Polski
English   English
Deutsch   Deutsch
    Logowanie do konta

    

Twój schowek

Liczba produktów: 0 szt

Certyfikaty

 Selena kładzie duży nacisk na jakość oferowanych opraw oświetleniowych.  Wszelkie działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia określonych oczekiwań klientów działających na rynku europejskim.

Dzięki ciągłym pracom nad doskonaleniem i rozwojem Systemu Zarządzania Jakością Selena uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy: PN-EN-ISO 9001:2009. Oprócz tego firma wdrożyła i stosuje się do zasad opisanych normami:

  • PN- EN-ISO 14001:2005 - Systemy Zarządzania Środowiskowego,

Selena jako producent opraw oświetleniowych dla użytku publicznego wstawia  Deklarację Zgodności Wyrobów sprzedawanym produktom. Dodatkowo systemy oświetlenia awaryjnego uzyskały dopuszczenia do obrotu przez CNBOP.

Zintegrowany System Zarządzania Jakością zapewnia odpowiednią realizację wszystkich procesów zachodzących w firmie mających wpływ na jakość produktów. Skuteczne
i efektywne  działanie systemu gwarantuje, że wszystkie procesy firmy są monitorowane, udoskonalane oraz dostosowywane do zmieniających się warunków zarówno rynkowych i technologicznych, jak i wymagań Klienta. Wysoka jakość produktów wspierana jest ciągłą dbałością o środowisko oraz o bezpieczeństwo pracowników i dostawców.

Stosowanie zasad systemów wdrożonych w Selenie przyczynia się do wzrostu zaufania pomiędzy firmą a klientami i dostawcami. Umacnia też wizerunek firmy w oczach wszystkich kontrahentów oraz podmiotów zainteresowanych działalnością Seleny  w obszarach jakości oferowanych opraw oświetleniowych, oddziaływania na środowisko oraz zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nowości   |    Produkty   |    Zastosowania   |    Systemy sterowania oświetleniem   |    Oświetlenie awaryjne   |    Obiekty   |    Materiały

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019