Wybierz język    
Polski   Polski
English   English
Deutsch   Deutsch
    Logowanie do konta

    

Twój schowek

Liczba produktów: 0 szt

Zastosowania

Banki

   Jako oświetlenie banku bardzo dobrze nadają się oprawy oświetleniowe z diodami LED. Używając lamp tego typu można uzyskać wyjątkowo efektowne oświetlenie banku dobrze podkreślające jego profesjonalizm, a jednocześnie zapewniające pracownikom i interesantom odpowiednie warunki. Bank ma być przyjazny człowiekowi i o tym trzeba pamiętać.

    Pracownicy banku spędzają przy swoim stanowiskach wiele godzin. Każdy pracownik powinien czuć się na swoim stanowisku komfortowo. Zastosowanie odpowiednich opraw oświetleniowych odgrywa istotną rolę. Każde miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone. Dopełnieniem głównego światła sufitowego powinny być lampki biurkowe. Praca w banku musi być pozbawiona błędów i pomyłek, dlatego tak ważne jest dobre oświetlenie stanowisk. 

    Oświetlenie główne, ogólne najczęściej realizuje się za pomocą lamp typu downlight, wbudowanych w podwieszany sufit lub instalujemy bezpośrednio na nim. Produkowane są kwadratowe, prostokątne i okrągłe oprawy, z różnymi rodzajami odbłyśnika. 
Sztuka odpowiedniego rozmieszczania takich lamp, nie polega na schematycznym rozplanowaniu jednego rodzaju oprawy w osiach pomieszczenia, ale na swobodnym układzie, tworzącym zaskakujące układy i efekty świetlne, przy jednoczesnym użyciu różnych kształtów i wielkości opraw. Dobre efekty dają lampy umiejscowione w pobliżu ścian. Uzyskujemy wtedy efekt światła odbitego i bezpośredniego, optycznie powiększając wnętrze.

System oświetleniowy banków wymaga szczególnego zabezpieczenia w postaci systemu oświetlenia awaryjnego, które pozwala na bezpieczne zakończenie lub kontynuację wykonywanych czynności w przypadku zaniku zasilania.

 

  

 

Systemy opraw

Nowości   |    Produkty   |    Zastosowania   |    Systemy sterowania oświetleniem   |    Oświetlenie awaryjne   |    Obiekty   |    Materiały

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019